CampZone | Programma
21359
page-template-default,page,page-id-21359,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive

Wat is er allemaal te doen?

Leuke activiteiten, spannende competities en meer! Klik op een dag voor een makkelijk overzicht van alles wat wij die dag gaan organiseren.

Vrijdag 26 juli

Time Table:

14.00 - Galaxy Tag

14.00 - Galaxy Tag

Veld
TBA
14.00 - Blobby Volley

14.00 - Blobby Volley

BYOC
Lees meer

Zaterdag 27 juli

Time Table:

13.00 - PUBG

13.00 - PUBG

BYOC
TBA
20.00 - Opening

20.00 - Opening

Maintent
20.00 - Cosplay Contest

20.00 - Cosplay Contest

Maintent
Lees meer
20.00 - Bingo

20.00 - Bingo

Maintent
Lees meer
23.00 - Silent Disco

23.00 - Silent Disco

Veld
TBA

Zondag 28 juli

Time Table:

11.00 - Low Tech Cosplay

11.00 - Low Tech Cosplay

Maintent
TBA
13.00 - Rocket League

13.00 - Rocket League

BYOC
Lees meer
14.00 - Pokémon GO

14.00 - Pokémon GO

Veld
Lees meer
20.00 - Cosplay World Masters Qualifier Show

20.00 - Cosplay World Masters Qualifier Show

Maintent
Lees meer

Maandag 29 juli

Time Table:

12.00 - Overwatch

12.00 - Overwatch

BYOC
Lees meer
13.30 - Archery Tag

13.30 - Archery Tag

Veld
TBA
20.00 - Guitar Hero

20.00 - Guitar Hero

Maintent
Lees meer
22.00 - Kampvuur

22.00 - Kampvuur

Veld

Dinsdag 30 juli

Time Table:

12.00 - Hearthstone

12.00 - Hearthstone

BYOC
Lees meer
14.00 - Real Life Pong

14.00 - Real Life Pong

Veld
Lees meer
20.00 - Super Smash Bros Ultimate

20.00 - Super Smash Bros Ultimate

Maintent
TBA

Woensdag 31 juli

Time Table:

14.00 - Klimshuttle Diederik

14.00 - Klimshuttle Diederik

Veld
TBA
20.30 - TV Tune Compo

20.30 - TV Tune Compo

Maintent
TBA
22.00 - Kampvuur

22.00 - Kampvuur

Veld

Donderdag 1 augustus

Time Table:

11.00 - Fromto

11.00 - Fromto

BYOC
TBA
13.00 - Table Soccer

13.00 - Table Soccer

Maintent
Lees meer
20.00 - Mario Kart 8 Deluxe

20.00 - Mario Kart 8 Deluxe

Maintent
TBA
22.00 - Kampvuur

22.00 - Kampvuur

Veld

Vrijdag 2 augustus

Time Table:

13.00 - Ultimate All-Round Gamer

13.00 - Ultimate All-Round Gamer

Maintent
Lees meer
20.00 - Live Cluedo

20.00 - Live Cluedo

Maintent
TBA

Zaterdag 3 augustus

Time Table:

11.00 - StarCraft II

11.00 - StarCraft II

BYOC
Lees meer
12.00 - Zeepvoetbal

12.00 - Zeepvoetbal

Veld
Lees meer
19.00 - Prijsuitreiking

19.00 - Prijsuitreiking

Maintent
21.00 - Beat Saber

21.00 - Beat Saber

Maintent
TBA
22.00 - Kampvuur

22.00 - Kampvuur

Veld

Zondag 4 augustus

Time Table:

22.00 - Kampvuur

22.00 - Kampvuur

Veld