CampZone | CampZone Online
23368
page-template-default,page,page-id-23368,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive

CampZone Online

Iedere dag live op Twitch vanaf 12.30 uur.

Scroll naar beneden voor programma highlights!

Powered by:

Programma:

(Tijden zijn onder voorbehoud en kunnen altijd gewijzigd worden)

Full Event Challenges

Vrijdag 24 juli

Activiteiten:

20:00Openingsshow
20:15Cosplay (Openingsshow)
21:00Bingo (Openingsshow)
22:15Streamer: MuerNL/Darkbartje
23:15Kampvuur
20:00 - Openingsshow

20:00 - Openingsshow

20:15 - Cosplay (Openingsshow)

20:15 - Cosplay (Openingsshow)

21:00 - Bingo (Openingsshow)

21:00 - Bingo (Openingsshow)

22:15 - Streamer: MuerNL/Darkbartje

22:15 - Streamer: MuerNL/Darkbartje

23:15 - Kampvuur

23:15 - Kampvuur

Zaterdag 25 juli

Activiteiten:

12:30Start van de dag
13:00Mario Kart 8 Deluxe Toernooi (All Day)
14:30Rabobank Red Team: Ethical Hacking
18:00Pauze
19:00Streamer: Kratt Gaming
21:00TV Tune Competition
22:00Streamer: MuerNL
23:15Kampvuur
13:00 - Mario Kart 8 Deluxe (All Day)

13:00 - Mario Kart 8 Deluxe (All Day)

14:30 - Rabobank: Ethical Hacking

14:30 - Rabobank: Ethical Hacking

19:00 - Streamer: Kratt Gaming

19:00 - Streamer: Kratt Gaming

21:00 - TV Tune Competition

21:00 - TV Tune Competition

22:00 - Streamer: MuerNL

22:00 - Streamer: MuerNL

23:15 - Kampvuur

23:15 - Kampvuur

Zondag 26 juli

Activiteiten:

12:30Start van de dag
13:00Real Life Digital Pong
14:30Rabobank: Capture The Flag Intro
15:00Speedrunners Toernooi (All Day)
18:00Pauze
19:00Deloitte "Hardware Hacking for absolute beginners" with Jilles
22:00Overcooked Snack Stream met Jeroen en MortumXL
13:00 - Real Life Digital Pong

13:00 - Real Life Digital Pong

14:30 - Rabobank: Capture The Flag Intro

14:30 - Rabobank: Capture The Flag Intro

15:00 - Speedrunners Toernooi (All Day)

15:00 - Speedrunners Toernooi (All Day)

19:00 - Deloitte Hardware Hacking for absolute beginners workshop with Jilles

19:00 - Deloitte Hardware Hacking for absolute beginners workshop with Jilles

22:00 - Overcooked Snackstream

22:00 - Overcooked Snackstream

Maandag 27 juli

Activiteiten:

12:30Start van de dag
13:00Pokémon Gold Speedrun
14:30Apocalypse Games
16:00Rabobank: Vacatures
16:30Interview: Chris over Utomik
18:00Pauze
19:00HackZone Intro Using Your CZ20 "Ærpane" Badge + Q&A session
20:00Dutch Games: Timebenders with MortumXL
21:00Dutch Games: Epicinium with MortumXL
22:00Streamer: MortumXL
13:00 - Pokémon Gold Speedrun

13:00 - Pokémon Gold Speedrun

14:30 - Apocalypse Games

14:30 - Apocalypse Games

16:00 - Rabobank: Vacatures

16:00 - Rabobank: Vacatures

16:30 - Interview: Chris over Utomik

16:30 - Interview: Chris over Utomik

19:00 - HackZone Intro Using Your CZ20 Badge + Q&A session

19:00 - HackZone Intro Using Your CZ20 Badge + Q&A session

20:00 Dutch Games: Timebenders with MortumXL

20:00 Dutch Games: Timebenders with MortumXL

21:00 - Dutch Games: Epicinium with MortumXL

21:00 - Dutch Games: Epicinium with MortumXL

22:00 Streamer: MortumXL

22:00 Streamer: MortumXL

Dinsdag 28 juli

Activiteiten:

12:30Start van de dag
13:00HackZone Intro writing apps for your CZ20 badge
14:00Online Escape Rooms
16:00Rabobank
16:30Geocaching
18:00Pauze
19:00Streamer: Darkbartje
20:00Tetris Toernooi
22:00Streamer: Sparksterooni
23:15Kampvuur
13:00 - HackZone Intro writing apps for your CZ20 badge

13:00 - HackZone Intro writing apps for your CZ20 badge

14:00 - Online Escape Rooms

14:00 - Online Escape Rooms

16:00 Rabobank

16:00 Rabobank

16:30 - Geocaching

16:30 - Geocaching

19:00 - Streamer: Darkbartje

19:00 - Streamer: Darkbartje

20:00 - Tetris Toernooi

20:00 - Tetris Toernooi

22:00 - Streamer: Sparksterooni

22:00 - Streamer: Sparksterooni

23:15 - Kampvuur

23:15 - Kampvuur

Woensdag 29 juli

Activiteiten:

12:30Start van de dag
13:00Metal Gear Solid Speedrun
14:00Interview: Laura over Team Liquid
14:30Het is warm: hete games
15:30Rabobank: Capture The Flag Prijsuitreiking
16:15Co-op Games
18:00Pauze
19:00HackZone Learn to make music on your computer with CZ20 badge
20:00PowerPoint Karaoke
21:00Dutch Games: Pine with Goedgemutst
22:00Streamer: Goedgemutst
13:00 - Metal Gear Solid Speedrun

13:00 - Metal Gear Solid Speedrun

14:00 - Interview: Laura over Team Liquid

14:00 - Interview: Laura over Team Liquid

14:30 - Het is Warm: Hete Games

14:30 - Het is Warm: Hete Games

15:30 - Rabobank: Capture The Flag Prijsuitreiking

15:30 - Rabobank: Capture The Flag Prijsuitreiking

16:15 - Co-op Games

16:15 - Co-op Games

19:00 - HackZone Learn to make music on your computer with CZ20 badge!

19:00 - HackZone Learn to make music on your computer with CZ20 badge!

20:00 - PowerPoint Karaoke

20:00 - PowerPoint Karaoke

21:00 - Dutch Games: Pine with Goedgemutst

21:00 - Dutch Games: Pine with Goedgemutst

22:00 - Streamer: Goedgemutst

22:00 - Streamer: Goedgemutst

Donderdag 30 juli

Activiteiten:

12:30Start van de dag
13:00HackZone Soldering workshop with Sebastius
14:00Interview: CFX over Verraderlijke Liefde
16:00Rabobank: Q/A Banen
16:45Toffe Tentgames
18:00Pauze
19:00Streamer: Kratt Gaming
20:00Lethal League Toernooi
22:00Streamer: JiePie
13:00 - HackZone: Soldering Workshop with Sebastius

13:00 - HackZone: Soldering Workshop with Sebastius

14:00 - Interview: CFX over Verraderlijke Liefde

14:00 - Interview: CFX over Verraderlijke Liefde

16:00 - Rabobank: Q/A Banen

16:00 - Rabobank: Q/A Banen

16:45 - Toffe Tentgames

16:45 - Toffe Tentgames

19:00 - Streamer: Kratt Gaming

19:00 - Streamer: Kratt Gaming

20:00 - Lethal League Toernooi

20:00 - Lethal League Toernooi

22:00 - Streamer: JiePie

22:00 - Streamer: JiePie

Vrijdag 31 juli

Activiteiten:

12:30Start van de dag
13:00Super Mario Sunshine Speedrun
14:30Rabobank: Game and Chill
16:30Interview: Joris over Real Life Keep Talking and Nobody Explodes
18:00Pauze
19:00Streamer: MueR en Darkbartje
20:00Live Cluedo
22:00Streamer: Feestje met WebbieXL
23:30Kampvuur
13:00 - Super Mario Sunshine Speedrun

13:00 - Super Mario Sunshine Speedrun

14:30 - Rabobank: Game and Chill

14:30 - Rabobank: Game and Chill

16:30 - Interview: Joris over Real Life Keep Talking

16:30 - Interview: Joris over Real Life Keep Talking

19:00 - Streamer: MuerNL/Darkbartje

19:00 - Streamer: MuerNL/Darkbartje

20:00 - Live Cluedo

20:00 - Live Cluedo

22:00 - Streamer: Feestje met WebbieXL

22:00 - Streamer: Feestje met WebbieXL

23:30 - Kampvuur

23:30 - Kampvuur

Zaterdag 1 augustus

Activiteiten:

12:30Start van de dag
13:00Unreal Tournament 2004 Toernooi (All Day)
14:30Rabobank: Rabo-tape Challenge
18:00Pauze
19:00Streamer: MortumXL
20:00Game Quiz
21:00Dutch Games: Sanity of Morris with PeperTV and Hyperr1993
22:00Streamer: Horror met PeperTV/Hyperr1993
23:30Kampvuur
13:00 - Unreal Tournament 2004 Toernooi (All Day)

13:00 - Unreal Tournament 2004 Toernooi (All Day)

14:30 - Rabobank: Rabo-tape Challenge

14:30 - Rabobank: Rabo-tape Challenge

19:00 - Streamer: MortumXL

19:00 - Streamer: MortumXL

20:00 - Game Quiz

20:00 - Game Quiz

21:00 - Dutch Games: Sanity of Morris

21:00 - Dutch Games: Sanity of Morris

22:00 - Streamer: PeperTV/Hyperr1993

22:00 - Streamer: PeperTV/Hyperr1993

23:30 - Kampvuur

23:30 - Kampvuur

Zondag 2 augustus

Activiteiten:

12:30Start van de dag
13:00Worms Reloaded Toernooi (All Day)
14:30Rabobank: Vacatures
18:00Pauze
19:00HackZone Q&A
20:30Racing Games
22:00CampZone Online Eindceremonie
13:00 - Worms Reloaded Toernooi (All Day)

13:00 - Worms Reloaded Toernooi (All Day)

14:30 - Rabobank: Vacatures

14:30 - Rabobank: Vacatures

19:00 - HackZone Ask me Anything / Q&A with Tom

19:00 - HackZone Ask me Anything / Q&A with Tom

20:30 - Racing Games

20:30 - Racing Games

22:00 - CampZone Online Eindceremonie

22:00 - CampZone Online Eindceremonie

Prijzen

Natuurlijk hebben wij dankzij onze sponsoren ook een heleboel zeer toffe prijzen om weg te geven aan de winnaars van onze competities. Benieuwd naar wat je bij welke compo kan winnen? Hieronder een overzicht:

Competities

Mario Kart 8 Deluxe  
Format12 Players per match, Highest Score tally
Starting TimeSaturday July 25, 1 PM
RulesClick Here
RegisterClick Here
Prizes1st1x Paper Mario: The Origami King + Nintendo Goodiebag
2nd1x Trust Gaming Muta
3rd1x Nintendo Goodiebag
Sponsored by:
SpeedRunners  
Format1v1v1v1
Starting TimeSunday July 26, 3 PM
RulesClick here
RegisterClick here
Prizes1st1x FRITZ!Repeater 3000
2nd1x FRITZ!Repeater 2400
3rd1x FRITZ!Repeater 1200
Sponsored by:
Tetris  
Format1v1
Starting TimeTuesday July 28, 8 PM
Where to playPlay Here
RulesClick Here
RegisterClick Here
Prizes1st1x Trust Gaming Scarr Mechanical Keyboard
2nd1x Trust Gaming Muta Controller
3rd1x Trust Gaming Xidon Mouse
Sponsored by:
Lethal League  
Format1v1
Starting TimeThursday July 30, 8 PM
RulesClick Here
RegisterClick Here
Prizes1st1x HyperX Cloud Alpha S
2nd1x HyperX Pulsefire FPS Pro
3rd1x HyperX Cloud Stinger Core
Sponsored by:
Unreal Tournament 2004  
Format1v1, Instagib Deathmatch
Starting TimeSaturday August 1, 1 PM
RulesClick here
Register Click here
Prizes1st1x be quiet! Pure Base 500
2nd1x be quiet! Dark Rock 4 200W
3rd2x be quiet! Silent Wings 3 120mm
Sponsored by:
Worms Reloaded  
Format1v1
Starting TimeSunday August 2, 1 PM
RegisterClick Here
RulesClick Here
Prizes1st1x iiyama G-Master monitor 24,5"
2nd1x iiyama trolley
3rd2x be quiet! Silent Wings 3 120mm
Sponsored by:
TrackMania Nations Forever  
FormatMarathon
Starting TimeSaturday July 25, 12 AM
Ends onSunday August 2, 12 AM (Noon)
RulesClick Here
RegisterClick Here
Prizes1st1x be quiet! Pure Base 500
2nd1x Trust Gaming Scarr Mechanical Keyboard
3rd2x be quiet! Silent Wings 3 120mm
Sponsored by:

Activiteiten

TV Tune Competition  
FormatTeams of 2
Starting TimeSaturday July 25, 9 PM
RulesDon't CHEAT, no Google
RegisterFollow the stream at Twitch.tv/CampZone
Prizes1st2x be quiet! Dark Rock 4 200W
2nd2x Noordkade Uitjes tegoedbon
Sponsored by:
Digital Real Life Pong  
Format1v1
Starting TimeSunday July 26, 1 PM
RegisterWatch the stream at Twitch.tv/CampZone
Prizes1st1x HyperX Cloud Stinger Core
2nd1x FRITZ!Repeater 1200
Sponsored by:
PowerPoint Karaoke  
Format1 speaker, set amount of time
Starting TimeWednesday July 29, 8 PM
RegisterWatch the stream at Twitch.tv/CampZone
Prizes1st1x FRITZ!Repeater 3000
2nd1x HyperX Cloud Stinger Core
Sponsored by:
Live Cluedo  
FormatTeams of 3
Starting TimeFriday July 31, 8 PM
RulesEach mini-game has its own rules
RegisterTBA
Prizes1st3x HyperX Cloud Stinger Core
2nd3x Noordkade Uitjes tegoedbon
Sponsored by:
De Grote Game Quiz  
FormatFree for All, quiz
TimeSaturday August 1, 8 PM
RulesNo Google
RegisterWatch the stream at Twitch.tv/CampZone
Prizes1stx Trust Gaming Scarr Mechanical Keyboard
2nd1x Trust Gaming Xidon Mouse
Sponsored by